kemer-balayi-otelleri

Kemer Balayı Otelleri

Kemer Tatili

Evlilik teklifi yapıldı, aileler tanıştı, sonra söz kesildi, kına gecesi, nişan, nikah geride kaldı, dillere destan düğün de sona erdi. Artık sevdiğinizle birbirinize verebileceğiniz en güzel hediye kral ve kraliçeleri bile kıskandıracak muhteşem bir balayı. Söylemesi kolay demeyin, öyle bir balayı hiç de uzağınızda değil. Kemer balayı otelleri size bu rüyayı gerçekleştirme fırsatı sunacak.

kemer balayı otelleriBalayı için muhtemelen birçok yer araştırdınız, birçok arkadaşınızla konuşup fikir aldınız. Ama bir türlü tam istediğiniz gibi bir plan yapıp yapmadığınızdan emin değilsiniz. Henüz karar veremediyseniz veya Kemer’i seçip hala düşünüyorsanız size Kemer ve Kemer otelleri hakkında bilgi vermek boynumuzun borcu.

Kemer’e gittiğinizde buranın 1910’lu yıllarda sellere maruz kalıp göl ve bataklık kaplı bir köy olduğuna ve 1960’lı yıllarda sadece deniz yoluyla ulaşım sağlandığına inanamayacaksınız. Kemer, 1980’lerde yapılan turizm atılımlarıyla usta bir şekilde işlenerek günümüzün turizm cennetlerinden biri haline getirilmiş. Şu an dünya çapındaki değme turizm merkezlerine taş çıkaracak kadar iyi durumda.

Kemer Balayı Tatili

Kemer balayı tatili için çiftlere çeşitli seçenekler sunmasıyla da avantajlı. Kemer merkez özellikle yaz aylarında oldukça hareketli. Ayrıca Ayışığı Plajı da Kemer merkez sınırlarında. Canlılığı seven çiftler Kemer merkezde kalabilir ve isterlerse beldeleri ziyaret edebilirler. Daha sakinliği tercih eden çiftler Kemer’in beldelerinden birinde kalabilir ve istediklerinde merkeze gelebilirler. Kemer hem merkezi hem de beldeleriyle balayı tatili için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Kemer’in birçok plajının Mavi Bayraklı olduğunu hatırlatalım.

Kemer’in sadece yerli değil Rus, Alman ve Norveçli turistler olmak üzere yabancı turistlerin ilgi odağında olan beldelerinden biraz bahsetmesek olmaz. Kiriş, 5 yıldızlı oteller ve tatil köyleriyle bezenmiş hem doğallığı hem sosyalliği bir arada yaşamak için ideal bir yer. Çamyuva, muhteşem denizi ve bitki örtüsüyle sizi bütün yorgunluğunuzdan arındırıp yeni baştan yaratacak. Tekirova, üç tarafı dağlarla çevrili, denizi Mavi Bayrak alacak kadar tertemiz bir cennettir. Civarında Phaselis, Olympos ve Yanartaş vardır. Çamyuva ve Tekirova Kemer merkeze yakınlığıyla da gözdedir. Başka bir cennet köşesi olan Göynük de hem Kemer merkeze hem de Aspendos, Kekova gibi tarihi alanlara da yakındır. Beldibi de Göynük ovasındadır ve doğasıyla da, tarihi zenginlikleriyle de göz doldurur.

Kemer otelleri ve tatil köyleri, bulundukları alanın harikulade imkanlarını kullanarak unutulmaz bir balayı için sınırsız hizmet verirler. Kemer’in hangi bölgesinde kalırsanız kalın otelinize balayı için geldiğinizi haber vermeyi unutmayın. Canla başla çalışan otel görevlilerinin size ne gibi sürprizler hazırlayabileceğini kim bilebilir?

Bir Cevap Yazın